Cigaret dým

15. března 2011 v 21:13 |  na téma
Stylus, pero od tabletu, řikejte si tomu jak chcete, já to postrádám. Chtěla sem mezitim co budu psát na toto velmi téma nějaký krásy nakreslit ilustračku, ale někdo tomu tak nechce.

Co já vůbec k tomu mám co napsat? Ne. Já totiž nekouřim abyste věděli. Jenom párkrát se mi naštěstí stalo, že po mě chtěli ňáký malý fakani "cíga" nebo oheň. Jednou to byly malý -zde vlož hovorový název pro nepřizpůsobivé etnikum- a podruhý jakási hustá třináctiletá frajerka, která seděla na lavičce, samozřejmě že na jejím opěradle, obklopená hloučkem svých vrstevníků a když sem jí odpověděla, že bohužel pro ní nekouřim, tak mi odpověděla něco na způsob "dobře děláš" (mně tenkrát mohlo bejt o dva až tři roky víc). To mně docela zaskočilo, ale tak lepší aby mi nadávali :D
Dneska, i když pořád procházim kolem stejný lavičky, mě už nikdo neoslovuje, protože se tam schází furt stejná věková kategorie. Asi je dnes nutnost vysedávat po škole, či místo školy v parku, mít v mobilu puštěnou nějakou popovou hitovku a potahovat nejlépe z jedný cigarety. Bez toho by se dnešní děcka asi špatně vyvinuly.
Ha. Našla sem pero.Vim že většina obrázků o škodlivosti kouření je podobná. Proč bych ale jako nemohla taky nakreslit zlej kouř? Ha.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jollyrodent jollyrodent | 15. března 2011 v 21:23 | Reagovat

Pěkný článek ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama