Děvka hradí skládka

16. března 2011 v 22:29 |  random
Dneska jsme v předtuše epochálního výletu vstaly předčasně abysme všechno stihly. Měly sme v plánu vyzvednutí Moleskinů abysme mohly skicovat přírodní krásy a vůbec všechno co by nám spadlo do oka.

Na Muzeju nám chlápek z reproduktoru vyhrožoval, že na žádnej Kačerov nedojedem, ani kdybysme mu dali jeřába a tak jsme v nevědoucném oparu nastoupily do metra. Nakonec nám řidič nesrozumitelně ohlásil, že vlak pokračuje v jízdě a že se máme hodit do pohody. Dojely sme na místo bez potíží a započala zkouška orientačního smyslu a odvahy. Já byla vyřazena ze hry okamžitě, ale první polovina Verizy nás zdárně dovedla na místo. Po řádném zkritizování umístění pen shopu jsme přivázaly Roršaka u vjezdu nějakého soukromníka. Po té co jsme přelezly živý plot jsme zkonstatovaly, že jsme u špatných dveří a jaly se Roršaka přeparkovat. Nakonec jsme zdárně vlezly do obchodu a vyžádaly si svoje Moleskiny. Za ty prachy je to žalostně málo, to jsme věděly na první pohled, ale značka je značka. Asi. :D
Otočily sme to zpátky do metra a vyjely na Florenc. Přestoupily sme a čekání na metro sme si krátily skládáním dalších jeřábů. Lidi se shovívavě usmívali a záviděli nám naši zábavu a entuziasmus. Vystoupily sme na Andělu a vyskytl se první error. První polovinu verizy lapil do spárů revizor. Já se s Bárou zapakovala nenápadně k eskalátorům a solidárně vyčkávala. Ronovi projela smska o pět minut. I tak dostala sedumset pokutu.
S o poznání horší náladou sme se vypotácely ven pod oblohu a hledaly číňany, nebo jiný potraviny. Nikde nic nebylo, tak sme s nechutí zapadli do Mekáče. Rona zřejmě někdo hodně nenávidí a tak jí místo čiknburgru naordinovali čízburgr. Já si naštěstí dala jenom čolu, na který nejde nic zkazit, myslim.
Dopotáceli jsme se na autubusovou zastávku a hledaly v řádech naší zastávku. Samozřejmě, že nikde nebyla a my nevěděli číslo našeho autobusu. Ron zavolal máteři a oznámil jí svůj pokutový stav.
Vydaly sme se ke kinu chytnou wifi a podívat se na jízdní řády. Samozřejmě, že odmítala fungovat a tak Ron zavolal i otci. Úspěšně sme zjistily číslo autubusu a mohly se zase vrátit k zastávce.


Jistě že náš autobus nikde nejezdil. Sebraly sme odvahu a zahodily sociální fobii a zeptaly se postávající domorodkyně na náš autobus. Nakonec jsme zjistili, že sme na špatný zastávce a tak sme se musely přesunout.
Zkontrolovala sem si openu, jestli je pořád nabitá a mohly sme jít vyčkávat na autobus.
Nastoupily sme do správnýho busu a vyjely do neznámých krajin a zapadákovů. Vystoupily na Děvkách hradech a rozhodovaly se kudy povede naše další cesta. Rozhodly jsme se vydat strmě vzhůru do kopce podél rádoby lesa. Když se po celou dobu nezačalo s krajinou něco dít a cesta vedla dál podél lesa a podél baráků zachránila nás ženó s boxerem. Oznámila nám, že žádný Děvka hrady nezná ale že to rozhodně neni tudy, kudy sme šly my.

.Vrátily sme se tedy zpátky k silnici a přešly přes most. Vyskytoval se před náma jenom bilbord s potravinama, tak sme šly dál. Narazily na pole a na hřbitov. Konstatovaly jsme, že větší prdel světa není a pokračovaly k jakési pustině. Stoupala vzhůru, tak jsme se, nebo alespoň já, myslně domnívaly, že za obzorem bude naše vysněné údolí.
Omyl.Vyšplhaly sme na skládku.


Radost nás ovšem neopouštěla a pokračovaly jsme dál.
Když se široko daleko neoběvovaly žádné obměny prostředí, zalehly jsme dou houští a zhodnotily svou situaci jako stále kladnou. Začali jsme fotit. Vytáhly Moleskiny, skicly si jedno hroští. Strávili tam většinu času.

Když už se nedalo co dělat vydaly jsme se na cestu do hloubky ničeho. Nic jsme nenašly, jenom ježka, tak sme se vrátily. Autobus jezdil jenom v jednom směru, tak sme nasedly a očekávaly vyvezení z Prahy. Nakonec jsme se úspěšně dostaly tam, kam jsme zamýšlely a vlezly zpátky do metra.
Vyjely sme zpátky na nenáviděníhodný Anděl a tam se venku rekreovaly a mokly. Pak sme si koupily, teda Ron koupila párky v rohlíku. kdybych je kupovala já, nic takovýho by se nestalo. :D Prodávala je jakási zmatená cizinka a do jednoho rohlíku naplácala jak hořčici, tak kečup. Tenhle jetej sem přenechala Ronovi.
Při zírání do výlohy na knihy sme je dožraly a Ron se vydal zpátky do víru motronomu.
Mě si odchytil jakýsi buddhista a nutil mi jejich knihu. Měla sem na hlavě šňůru, která se mi vyvázala z vesty a tak mě přirovnával k Rybaně z Woodstocku. Pak se mě zeptal, jestli vůbec vim kdo a co to bylo. Pak se mě vyptával na moje méno, páč mi na krku vysí iniciála. A na moje studentství.
Nemám ráda takovýhle lidi.
Měla sem plnou tašku jeřábů, rozvázaný tkaničky, rozcuchaný vlasy se šňůrou kolem hlavy, vodítko kolem pasu na jehož konci si ťapkal Roršak a hned na mě čumělo o polovinu lidí víc jak normálně.
Sem si vědoma té stovky překlepů, ale blog je odmítá opravit.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 N!K!Ta XĐ ™ N!K!Ta XĐ ™ | Web | 16. března 2011 v 22:35 | Reagovat

pejsek :)

2 Rounyna Rounyna | 16. března 2011 v 23:05 | Reagovat

Zabo, krásně jsi to vypodobila.
Jak to tak čtu, tak mi přijde, že mě dneska někdo opravdu, ale opravdu hodně neměl rád.
Jinak to bylo ale epikozní, našly jsme príma skládku, na které se dobře rekreuje, a příště třeba půjdeme za vysílač a ještě dál a najdeme pravé a nefalšované Děvka hrady.
Těšuju se.
Ale jsem ráda, že Čarlův most se naštěstí spléct nedá a zítra místo na něm, neskončíme někde jinde.
A měla sis sem dát svou podobenku, aby všichni viděli, jaká hippie girl jsi to byla.

3 izabelle izabelle | Web | 16. března 2011 v 23:17 | Reagovat

[2]: Asi jo, když sem takovej narcista. Na zejtra se taky těšám. Mohly by se nám zase dít nějaké epochální věci.

4 Rounyna Rounyna | 17. března 2011 v 0:22 | Reagovat

[3]: To sice ano, ale odmítám komukoliv za cokoliv platit, a taky žrát odporný horký psy s kečupem i hořčinou dohro - pálivou ke všemu!
Pošlu ti short mesages service a jdu chrápat.

5 onerepublic onerepublic | Web | 27. března 2011 v 13:39 | Reagovat

moc pěkné fotky

6 izabelle izabelle | Web | 5. dubna 2011 v 23:07 | Reagovat

[5]: díkuji :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama