Et tu, Izabelle?

14. března 2011 v 13:27 |  na téma
Tak a je to tu, opět a znovu se setkáváme. Kvůli nutkavým potřebám, které mě přepadaly čím dál častěji, jsem byla nucena založit si nové odkladiště myšlenek, tedy tento blogís. Vypadá růžově ... což je nejvíc zarážející. No ale když jsem si už jednou imaginárně natírala celej pokoj, proč ne reálně aspoň tyhle stránky. No neprozářilo se to tady? :D

Pár jedinců by mě mohlo znát z proslulé verizy (proslula hlavně v mysli mé a první poloviny). Ano jsem to já. Jsem druhá polovina drasticky umřelé a zničené verizy a.s., která, než aby byla svědky pomalého - a tím krutějšího, zapadání v zapomění, radši spáchala sujisájd.
Něco k adrese. Devastatus je znělé, možná trochu delší, ale pamatuju si ho, což je úspěch. Latinsky snadno a rychle, znamená to zničený. Založil ho zničený člověk, můj zlý bratr Rudolf, nechala jsem ho, protože už mě unavovalo jeho snažení, které způsobovalo moje nutkání.
Něco k dyzajnu. No není to růžová? Ano je, vysvětlení máte v úvodu. Kdo je ten chlápek v záhlaví? Pan S. - pan Slina. Sídlí v mém sešitě českého jazyka.
Něco k obsahu. Budete tu nacházet mé skvosty. Myšlenkové, hmatatelné, imaginární, ... měla sem tu spostu přídavných jmen, ale většina nedávala smysl. Chci tu mít snář, abych si pamatovala svoje sny. Chci tu mít cizí slovo na každý týden, povinností každého návštěvníka bude použít ono slovo ve větě. Chci tu mít zápisky ze života chudého studenta a jeho sešitu, je to škola hrou a taky škoda nepodělit se o mé dokonalé poznámky. Chci tu mít samé krásy prostě.


Původní záhlaví aneb moje dokonalé ilustračky, schválně, co vidíte?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Asi Ron Asi Ron | 14. března 2011 v 14:44 | Reagovat

To by mě nenapadlo, že se mým epic snem inspiruješ, pozoruhodné!
Zábo, piš častějš, častějš, častějš!
Moc nevim, co mám mlet za hovna, tak to tu ukončuju, ale píšu to pro tvou radost, když vlezeš na devastatuse a uvidíš tu pod článkem 1 komentář, tak budeš ráda a půjdeš si ho přečíst.
Blahoj!

2 izabelle izabelle | Web | 14. března 2011 v 14:52 | Reagovat

[1]: To máš pravdu, mám radost a jakou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama