Jeřáb kam se podíváš

15. března 2011 v 22:25 |  random
Včera mě odpo jen tak napadlo, že bych si složila jeřába. Jsem manuálně nezručná, tak jsem se obávala, že jeden jeřáb mě vyčerpá na pár let dopředu. Našla sem si dva návody, jeden kreslenej, kterej je tak šílenej, že sem byla ztracená už u prvního kroku.

Nakonec sem zdárně našla návod na jůtubu a mohla směle zničit jeden papír. Nakonec sem video musela přetáčet jen dvacetkrát maximálně, takže úspěšný den. Nakonec jsem složila ještě jednoho, aby se má nově nabytá schopnost potvrdila a já mohla s úsměvem na rtech usnout aby se mi zdálo o papíru. Dnes jsem se vzbudila jen proto abych dovedla své umění jeřabinostin k dokonalosti.
Už skládám naproto profisionálně. Za minutu ani ne, mám jeřába. Z jednoho papíru mám jeřáby tři. Dohro už jich mám něco přes dvacet pět a zejtra, no spíš pozejtří, možná až se mi prostě bude chtít, uvidíte něco epochálního. Rozjíždí se tu pod vašimi zraky projekt, který jste ještě nezažili. Vymyslela ho naše stará známá první půlka verizy, která má ale panickou hrůzu z vás všech a hlavně paranoiu. To znamená, že už jí nikdy neuvidíte. Vaše chyba.
Takže jeřábi v mojí kuchyni. A s bestiema.

.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Asi Ron Asi Ron | 16. března 2011 v 20:09 | Reagovat

To teda mam!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama