Ve znamení cestování

8. května 2011 v 15:28 |  Snář
Dneska to bylo obzvlášť velmi. Zdály se mi asi tři sny dohromady a už je to jakýsi zmatený. Takže si to prostě domejšlejte, jako já.

Vůbec si nejsem jistá jak to začalo. Ale prostě byla jsem "jakože" na chatrči, jenže to tam vypadalo naprosto diametrálně jinak, no ale byli tam ti samí lidé a prostě to byla chatrč.
Seděli sme v obývanu a hráli nějakou hru. Nějakou stolní, or samtyn lajk dát, ale mě to nebavilo nebo co a nějak byla špatně ovsvětlená místnost a tak sem vstala a šla k vypínačům. Byly tam čtyry a já chtěla mít rozsvícený jenom dva. Asi desetkrát sem zmáčkla různý kombinace a střídavě úplně zhasínala a úplně rožínala a nemohla přijít na tu správnou kombinačku. Fotr na mě ofkours řval cosi, nervy ze hry.
Nakonec se mi podařilo rozsvítit ty správný dva a šla sem do kuchyně. Na chodbě byl koberec a uprostřed hovno od Mimoně. Tak sem to překročila. Už ani nevim co sem chtěla v tý kuchyni, ale přišla babička a řiká, že na to hovno sere, že ten Mimoň neni její a tohle taky neni její barák.
Pak vůbec nevim co se dělo, ale seděla sem s babičkou v autě a jely sme někam pryč. Seděla sem veředu a někam sme děsně spěchaly, ale babička nějak neuměla řídit, nebo měla nějakej problém prostě. Silnice to nebyla, ale jenom pískem vysypaná cesta a všude kolem zoraný pole. Nebe mělo tmavě nachovou, fialovou a šedou barvu jako při apokalypse a kolem písečný cesty byly normálně modrý cedule do centra a jinejch měst.
Vjedem do zatáčky a babička řiká, že ztratila náramek. Tak zastaví, já vystoupim a hledáme v písku její náramek jako stopivací psi. Ze zatáčky vyjede cizí pes jako auto a taky cosi stopuje, tak mu radši uhnem. Za tu zatáčku není vidět tak dáváme bacha, ta písečná cesta je totiž frekventovaná rychlostní.
Chci uhnout před autama na to zoraný pole, jenže na něm jezdí traktorista a chce mě přejet.
Opět nevim co se stalo, ale sme v dopravní zácpě a v autě sedí i moje máti. Babička stále nezvládala řízení a nějak sme se tam zasekali. Museli jsme vystoupit a prodrat se dopředu přes soustu dalších aut a autubusů. Spěchali mě totiž doprovodit na můj autobus do Bradavic. :DD
Nejaks e stalo, že už jsem nastoupila do autubusu, hodili za mnou můj kufr a já si sedla k nějaký cizí holce. Přes uličku naproti seděl samotnej kluk ze Zmijozelu a měl hadího ptáka.
Moje spolusedící mě viděla jak se na něj dívám a tak mi řekla, že toho se nemusim bát, že tenhle hadí pták je hodnej, že má spoustu dalších hadích zvířat a ty sou zlý.
Měla sem na sobě jenom tričko a lehký strniště na nohách, ale to mě nijak zvlášť netrápilo, protože to zdálky nebolo vidět. Různě sem si sedala s nohama pod zadkem a bylo mi jedno co všechno (ne)může bejt vidět.
(jak tak přemejšlim, strašně často se mi zdá, že sem někde s holejma neoholenejma nohama, nebo nahá jenom s tričkem, v tom bude asi nějakej zakopanej pes, no zrovna dneska mě to netrápilo. Asi se ve snech projevuje moje v normálnim životě skrýtá exhibicionistická část)
Najednou do dveří skočil jakejsi divokej had a schoval se o dvě sedadla dál. Takže kluk od hadího ptáka vytáhl z batohu křížence kobry a baziliška, strašně agresivního a nebezpečnýho hada a poslal ho najít toho divokýho. Nejdřív sem se ho bála, ale když sem viděla, jak ho všichni ignorujou, tak sem ho taky ignorovala a klidně sem nechala viset hlavu dolů. Kreslila sem něco červenou voskovkou, do čeho sem byla tak zabraná, že mě nevyrušil ani kobří kříženec kterej pořád pátral po autobuse po divokym příbuznym. Moje Spolusedící mi něco vykládala a asi se z nás staly kamarádky. Před náma seděla, v tom snu bejvalá spolužačka a měla radost, že mě vidí. V reálnym životě sem jí taky neznala.
A pak se mi zdálo, že někdo si tam zapnul počítač.
To si v reálnym světe zapnula moje debilní sestra můj počítač a tim mě vzbudila.
A věděla sem, že budu ve Zmijozelu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rounie Rounie | 8. května 2011 v 15:52 | Reagovat

Tomu sem se zasmála :D Záživně podáno. Smála jsem se zejména částem, který jsem ti přecitovala na skajpan.

2 Lady Dog Lady Dog | Web | 16. května 2011 v 14:31 | Reagovat

nejlepší byla pasáž že na to hovno sere :D
...to ted někdy šel hery potr?páč mě se obvykle zdají sny o filmech co sem viděla nedávno..ale to asi každym..že

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama