sešitní krásy

9. června 2011 v 20:05 |  Veledíla
Dyž mě nikdo nekomentuje, budu si komentovat sama. Nejspíš mám.
Nechce se mi nic ani koukat.
No. Dám si sem další kus mojí osobnosti, kresbičky, skicy a podobný rychlovky ze školních sešitů.

Asi určitě to nebude postupně a s řádem. Jako mám sešity. Mám jenom pár pořádnejch sešitů, teda konkrétně tři - na dějiny umění, ekonomiku a češtinu. Pak mám univerzální sešity, a poslední dobou to seru zase všechno různě kam se mi zachce. Ach jo. Sem hrůza.

gepard. Bůh ví ze kdy, bůh ví odkud. Čítaja. Anglicky, pokud tomu náhodou nerozumíte. Měl to dokonce bejt konkrétní čítaja, tedy Nathan, jedna moje postavička z jednoho takovýho příběhu.to asi nepoznáte. Měl to bejt pan prezident. Dyž byl tak hezky pověšenej na zdi. Jenom ve dvou třídách na škole je pověšenej, takže je to dycky taková novinka, protože se v těch třídách nijak nepohybujem. Ze dne jako čítaja.eh. Kniha?jakési fury. Z králíků sem nemocná skoro stejně jako z pekanů. Půjdu do pekla.tady s tímhle lejenem sem poprvý přišla s cibulačkama, klíčkem a kostičkou. Eště je tam hrníček. Musí to bejt děsivě starý ...anglickej článek o maturitě, or samtyn lajk dát. Velká inspiračka zjevně.nejspíš sem zrovna hodně trpělazánik podniků s drakamatenhle robotickej alien mě taky pořád pronásledujenějaký zrůdičky a houba Bob :DDze stejný stránkyhubenoučké písek. Na ty sem taky nemocná.zas ten alien. Dnes je více vytuněn. Tohle sou nějaký jeho začátky.kecy v kleci. Zřejmě velmi záživná hodina.nějaká děsivá divoženkanějaký převánoční čas, asi trénink na dopis Ježížkovi. Kdo nepřečte: "Milý ježížku, Já si spanilomyslně přeji foťák, pár knih a masku stormtrůpera. Díky, s láskou Iza."co je to s těma Wolverinovýma nožema a Medúsynou hlavou už nemám tušení. Ta holá hlava měl být asi Malakai, opět má postava, ze stejného příběhu jako je Nathan a ty věci dole je onen alien, jak už ste mohli vidět dříve, tentokráte s dnešním dyzajnem už.nějaká holka na autobusový zastávce s pavoukem na vodítku a sluchátka.jakési random věci. Čočka, písek, lachoš a takz dob mého iracionálního strachu z iluminátů. Mrtvý jahody a srna a tak.

emzácká stránka. S trochou fantazie můžete vidět Predátora, hodně out off Megamajnda, Vetřelce, E.Týho, Jar-jar Binkse napsanýho taky out off, Mika Wazovskyho, Supermana taky out off a nějakýho random emzáka.další zajdalen. Hodně ívldalší hubené písek. Taky to musí bejt děsně starý, protože o něčem takovym kdysi dávno mluvila Rouna.Erub! Další moje postavička. Malíkův mazlíček.obličej a Erubovy hlavy.Malík s Erubem.Čoklí hlava s brejlema, zjevně.vyhulená hlavanávrh na logo hvězdárny a planetária. To je Země, ta kulička. Jakože.Méďa Béďa. Návrh na cenu.opět jakési fury. Snažila sem se o kontrast mezi samčím a samičím pohlavím. Snažila no.zase Malík s Erubem. Na gauči.Praotec Čech našel Čechyruce, zřejměfešák, štramák, švihák lázeňský poslintanýnějaká pískovkapoodlePumbaTaťána věšená. Určitě mi pomohla se její dopis naučit.zase Nate. S myškou.Erub s Eyes. Eyes je postava spolupisatelky.zas ňákej zajíczlatej platýz s rejnokem a fakáčemjakési kostlivecděsivé chlapík a Petroff pijánovánoční tématikazas alien.liška s jednou tunou na hlavěDuch dávných dní Williama BlakeaMařena v růžovém podle jednoho vledíla, které si božuhel nepamatujuza zrcadlemnějaké mimozemské obličejpoztižené písekErubKing Kong v dějinách a teorií reklamy. Máme takovýho profesora, u kterýho si máme důležitý věci desetkrát masitě podtrhnout, přidat patnáct vykřičníků, TNT, bomby a roznětky, případně King Kongy

Mohli ste si všimnout, že nevlastním obyčejný propisky, že sem nemocná z alienů, zajíců a hlav a celkově sem zřejmě hodně mimo realitu. No, nehodlám s tim nic dělat.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rouna Rouna | Web | 9. června 2011 v 22:31 | Reagovat

Ten článek mě bavil. Měla jsem ho tu otevřenej strašlivě dlouho a furt tak namátkově jsem tu na něco koukla. A mám to vlastně přejetý mockrát odspoda nahoru a zeshora dolu. Ten greygound chrt se mi líbí, jak je uplně v křeči. A tamten s tou koulí, hned sem si vzpomněla na tu trapnost, jak sem to ještě v devítce někdy prndala. Fuj. Chce se mi blejt, když si vzpomenu na výsledek. Tono Stano mě pobavil, jak už jsem říkala. Zrcadlo se mi líbilo. To  oko mi prvotně přiomnělo nějakou obálku časáku, plakát nebi nevim co, ale prostě jo. Nathan s myší se mi líběj. Jak maj i ty výrazy. Pan prezidentovej má svuj typickej knír a nos. U nás na škole taky nikde není. Jen na oboru. Ale po celej rok je přelepenej nějakým plágošem, a když sou rodičáky, přijmačky, maturity, a nebo inspekce, tak teda ten plagoš odlopnou a dají vedle na skříň, aby se neřeklo. Nedavno jsme nakreslili karikaturu vedoucího oboru a přelepili jim pana prezidentovýho, tak to tam taky nějakou dobu viselo, jenže pak bylo něco, asi inspekce, takže se to odložilo zase vedle na skříň. Ale co ti to sem vůbec píšu, koho to zajímá.
No, jinak sem ještě chtěla říct, že si strašně ráda pujčuju na dospání nebo na učení sešity od lidí, ve kterých je něco víc, než jen probíraná látka. Takže třeba si ráda půjčuju sešit od jedné nejmenované osoby z jiné třídy, pač mě její sešit vyloženě baví. A je spousta takových. To si vždycky v metru porhlížím všechny ty obrázky, zkoumám je. Čtu si všechny texty, nápisy a mimoděložní popisky kolem a všude po sešitě a pak až se učím. Ale tak, sešity s pokreslenostma jsou fajn.
Jen náš profan na spycho řiká, že každá kresbička, co si nakreslíš do sešitu něco znamená. A prostě to furt rozebíaral, že kdo má myši, tak má nedostatek sexu, kdo stromy, touží po rodině, kdo oči, je egoista zahleděnej do sebe. Takže by mě zajímal jeho názro na tvoje kresbosti. Asi by ses vymykala sychologickým příručkám.
Pěkný. Fakt.

2 Lady Dog Lady Dog | Web | 11. června 2011 v 16:26 | Reagovat

ooh :) tak tři top.
nejvíce se mi zalíbil hubené písek s koulí, ten jeho zajímaý pohled. pak tamto zvíře pod tím pudlem a afgánem a nakonec..asi..liška! jen, proč tam ta tuna na tý hlavě..?
a erub. přestože je to čtvrtý top.

a nemělo to za zrcadlem být ten nápad na projekt ilustrace  na to téma? nebo nějak tak.. :D

3 izabelle izabelle | Web | 11. června 2011 v 17:38 | Reagovat

[2]: jo měl :DD já to někam psala?
proč má liška na hlavě jednu tunu nevim, asi protže má tak natlačenej obličej.

4 Lady Dog Lady Dog | Web | 12. června 2011 v 8:25 | Reagovat

[3]: ne, ale sestra tam na ilustraci je a já tě tam náhodou našla :D

5 ramy ramy | Web | 15. června 2011 v 22:42 | Reagovat

ja sa hanbím xD. ked vidím tvoje "čarbanice" a ked si spomeniem na moje "nečarbanice" tak to je konéééc :DDD. vyzerá to všetko super, vidím, že v škole sa nenudíš :D

6 Memorin Memorin | E-mail | Web | 9. srpna 2011 v 15:27 | Reagovat

naprosto úžasný! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama