Červenec 2011

prostě

28. července 2011 v 19:00
protoč

minimalizmus

15. července 2011 v 2:26 random
Tak je to tady. Novej dyzajn. Červenej, kdybyste si náhodou nevšimly, je to moje nejvoblíbenější farba ze všech fareb nejvoblíbenější. Poslouchám krásy od Jemainea a Breta z Flight of the Conchords. Bykóz aj luv dem. Fu du fafa.
Fu du fafafafa.

mám stólkra. A můj stólkr má kočku

11. července 2011 v 0:11 random
Rouna mi řekla, že nemá ráda neaktivní blogy a mě se to dotklo. Taky pomlouvala blog.cézet a mě to samozřejmě hned nahlodalo a taky mi už příde sockej. Ach ne.

včerejší Pražení

1. července 2011 v 13:16 random
Skončila škola, nadobro. Rouna radostně poobědvala se spolužákama a já těm svejm utekla, okamžitě jak jen to bylo možný. Eště, že už sou prázdniny.
No, až se Rouna společensky a gastronomicky vyvenčila, nasedla sem na trambu a jela jí naproti. Protože nemá nabitou oupenu, tak sme se vláčely popěšky. Stejně jako minule, stejnou trasou, akorát po druhý straně, aby to nebylo furt na jedno brdo. Měla sem nutkavou potřebu pořád lízt do nějakejch obchodů, nebo se aspoň zastavovat u výloh. Až budu movitá, už vim kam si půjdu koupit brejle a naušnice. Byla sem nějaká vorávená a zpomalená z toho věčnýho stereotypu, takže sme nešly na Karlan ani na Kampu, kde sme naprosto věčně. Což bylo jedině dobře. Víte na co sme narazily? Na nefalšovaná pražská koťata.