mám stólkra. A můj stólkr má kočku

11. července 2011 v 0:11 |  random
Rouna mi řekla, že nemá ráda neaktivní blogy a mě se to dotklo. Taky pomlouvala blog.cézet a mě to samozřejmě hned nahlodalo a taky mi už příde sockej. Ach ne.


Možná..., by stačilo změnit jenom dyzajn. Ale tablet sem si už zabalila. Do jeho originální krabice, kde sem našla i náhradní tuhy, což mě velice moc potěšilo, jelikož sem se obávala, že jako jediná, z lidí co maj tablet, nemám náhradní tuhy. Hezké. Ta věta. Moc souvětí nepíšu. Ne proto, že bych se v nich ztrácela, nebo uprostřed zapomněla pointu. Proto, že se mi líbí víc krátké a úderné věty. Jednoslovné, klíďo píďo.
OMG
Stolkr už zase čumí z okna. Teď si zapálil. Aby měl důvod čumět z okna eště dýl, ofkours. Kvůli němu si už nerozsvěcim. Ale stejně se obávám, že mě ozařuje monitor a stejně sem vidět.
Víte, dřív si rozžínal dycky, dyž sem si rožnula já a pořád má otevřený stejný okno jako já.
Prostě stolkr.
Úplně se bojim podívat se tam, ale periferně prostě vidim, nebo se spíš domnívám, že tam furt čumí.
Uf, tak už nečumí.

Proč, že mám zabalenej tablet?
Protože, chvilka napětí, se budu stěhovat! Já sem tak... radostná. Podrobnosti sdělím, nebo taky ne, později.

Mimo jiné sem měla taky zrozeniny, teď nedávno. Je už ze mě plnohodnotný dospělec, takže můžu dělat věci, co dělaj dospělí lidijové. Jako chodit do kasín a heren, kupovat si alkehol a tabák a podobně. Nejsem si jistá, jestli tohle všechno kdy využiju.
Dostala sem samý krásy, děkuji za optání. V prvé řadě tedy Negra, kterého už jistě všichni znáte. Říkala sem si, že ho nikdy nepojmenuju, no a je to tady. Doufám, že mě nemáte za rasistu, nebo jesetera. A mimo jiné i stojan, malířskej.
Bohužel ještě nemám ani žádnou desku, ani plátno, takže kdo ví, kdy zneužiju jeho.
Doufám, že mi všichni závidíte. Já bych si záviděla.

Ha. Prší. To bude asi zvyk. Ve dne vedro. V noci temno. A pršení, sem chtěla hlavně říct. Neni to obyčejné pršení. je to slejvák. Velkej. Už včera byl. A zastihl jakési turistase na zastávce a jeden z toho měl skoro bolestivý orgasmus.
Páni, teď ohromně hromnulo. Je to asi přímo nade mnou.

Dneska sem koukala na Apocalypto. V originálu, bez titulků. Víte, vždycky, když já něco stáhnu, titulky k tomu neexistujou, k tý mojí verzi. Existujou v třistapadesátidevíti a půl verzích, jenom ne v té mojí. Myslim, ale, že sem to pochopila docela dobře. Oč se tam jedná. Hlavně, že mám ilustračku. Konec mě teda naštval, ale co se dá dělat.

Dneska sem koukala na Amélii. V originálu, s titulkama. Špatnýma samozřejmě. Před každou novou větou sem je musela posouvat. Uprostřed mi odmítli jít, tak sem si zapnula jiný, který sem si musela před každou novou větou posouvat eště víc. Konec mě opět zklamal. A vlastně celkově sem měla větší očekávání. No, hlavně že mám ilustračku.

Konečně sem zaobálkovala dopis Rouně. Zejtra ho odnesu na poštu, ať mi tam nalepěj známku a pošlou do éteru.


Brambora má na všechno vlastní názormoje narozeninová tortaProtože mi začnou chodit dopisy, musela sem si na ně založit krabičkuvčera, nebo kdy mi do pokoje vletěl tenhle mastodontní motejl. Někde sem četla, že motejlové vymíraj. No, na Vinohradský zjevně ne. Zachránila sem ho a šla někam pryč. Když sem se vrátila, byl tam zas. Takže, mě určitě miluje.

Potom, co skončila Amélie, sme šly na tématickou procházku


podlejzacka
Z jedné strany dovnitř cpu se a z druhé si bráním vstupu ...
nebo taky, já se tam vejdu, vy skeptici

To je stólkrovo okno. Vidíte tam tu kočku?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 rouna rouna | Web | 11. července 2011 v 0:27 | Reagovat

Tyjo, ty ses uplně nejvíc přemohla. Měla jsem pocit, že ten dort byl sváteční pro tvou maminku. Na dopis se strašně těším. Stalker má krásnou kočku. S krásnými kočičími tvary. Jo, Brambora má na všechno vlastní názor, hlavně na touhy. Mam teď kvůli jejímu přízvizku hlad na chipsy. Krom všech těch plnoletních výhod se už můžeš vdát, mít miminko a nebo pracovat na plný úvazek. Jo a už nepotřebuješ zákonný, natož nezákonný zástupce a jsi odpovědná sama za sebe. A můžeš do vězení. Myslim. Já tu zas fakt umíram. Takže du dělat něco pro to, aby se tak nestalo.

2 izabelle izabelle | Web | 11. července 2011 v 0:42 | Reagovat

[1]: si mě prokoukla. Byl pro máteř, tenhle konkrétní vyfocenej, ale ten můj byl naprosto totožnej, tak sem se ho snažila vydávat za ten samej.
No jo vlastně, spousta věcí co mě může potkat. Eště si můžu založit firmu a bbbb, tak.

3 izabelle izabelle | 11. července 2011 v 0:43 | Reagovat

[1]: a vlastně fuj, cos to napsala za slovo? Mezi mít - a na čtvrtym řádku. Měla by sis jít vypláchnout ústní ústrojí. A umejt ruce asi.

4 Yadnee Yadnee | Web | 11. července 2011 v 15:06 | Reagovat

Tyjo, ta zrcadlovka pro tebe byl dobrej krok, ty fotky sou skvělý. Já svý dopisy dávám jen tak ledabyle do poličky na kupičku (kupu), protože jsem ještě nenašla žádnou univerzální. Choděj mi dopisy všech možných rozměrů! A tortu děláme podobnýho, jenom nemá ty jahůdky nahoře, no. A pana motejla ctitele ti z celého srdce závidím.
Jo, a v čem tě Amélie zklamala?

(BLOGSPOT! BLOGSPOT!!)

5 izabelle izabelle | Web | 11. července 2011 v 17:59 | Reagovat

[4]: děkuji velice. Zatim mám krabičku na dopisy s jedním dopisem uvnitř, tak se uvidím jestli bude na něco, nebo na nic.
Já ani nevim v čem, ze všech stran se na ní pěla óda na radost a krásu a tak sem očekávala nějakou epochální a epickou záležitost, ale když tyhle záležitosti vidim jenom v zombíkách a mimozemšťanech a v zoufalství a umírání a konci lidstvu, tak se asi dalo čekat, že naprosto nejvíc radostná Amélie není pro mě ta pravá epická a epochální záležitost. Uf.
Ach né, už teď mi příde blog.cézet jak ... hm, hrůza.

6 Lady Dog Lady Dog | 11. července 2011 v 22:39 | Reagovat

och, nemůžu z pohledu Brambořiného, je tak děsně filosofický.. :D jo a díky "tvojí" tortě MÁM CHUŤ NA JAODYYYYY!!! a co jinak říct už dospělému jedinci?? pěknej dospěláckej život! a ještě debilně se usmívajícího smajla :)  (toho ti nepřeju, jen ho tu dávám za to úžasné blahopřání)

7 Klára Klára | Web | 12. července 2011 v 12:32 | Reagovat

Víš co? Ten chlap stalkuje tebe a ta kočka stalkuje Bramboru.. Měly byste přejít do útoku!
Hrozně se mi líbí ta krabička na dopisy.. Když ti poslu dopis, pošleš mi tvou krabičku? To je docela férové..
(Acris)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama