random

hluboký článek

19. srpna 2011 v 20:58
Žije to tu, ha?

minimalizmus

15. července 2011 v 2:26
Tak je to tady. Novej dyzajn. Červenej, kdybyste si náhodou nevšimly, je to moje nejvoblíbenější farba ze všech fareb nejvoblíbenější. Poslouchám krásy od Jemainea a Breta z Flight of the Conchords. Bykóz aj luv dem. Fu du fafa.
Fu du fafafafa.

mám stólkra. A můj stólkr má kočku

11. července 2011 v 0:11
Rouna mi řekla, že nemá ráda neaktivní blogy a mě se to dotklo. Taky pomlouvala blog.cézet a mě to samozřejmě hned nahlodalo a taky mi už příde sockej. Ach ne.

včerejší Pražení

1. července 2011 v 13:16
Skončila škola, nadobro. Rouna radostně poobědvala se spolužákama a já těm svejm utekla, okamžitě jak jen to bylo možný. Eště, že už sou prázdniny.
No, až se Rouna společensky a gastronomicky vyvenčila, nasedla sem na trambu a jela jí naproti. Protože nemá nabitou oupenu, tak sme se vláčely popěšky. Stejně jako minule, stejnou trasou, akorát po druhý straně, aby to nebylo furt na jedno brdo. Měla sem nutkavou potřebu pořád lízt do nějakejch obchodů, nebo se aspoň zastavovat u výloh. Až budu movitá, už vim kam si půjdu koupit brejle a naušnice. Byla sem nějaká vorávená a zpomalená z toho věčnýho stereotypu, takže sme nešly na Karlan ani na Kampu, kde sme naprosto věčně. Což bylo jedině dobře. Víte na co sme narazily? Na nefalšovaná pražská koťata.

štístko se šťastlivcem

26. června 2011 v 14:51
Dostala sem... chvilka napětí. Ne krámy, zrcadlóúků! Záviďte mi, přejte mi, je mi to fuk, hlavně že můj život má konečně smysl. Zoufale jsem po ní toužila dobrý tři až čtyři roky a necelej, či celej, nevim, tejden před vosumnáctejma narozeninama se stal zázrak. Přišel Nikoňan. Takže s nim žeru, chodim na záchod, spim, venčim čoklunu, chodim do školy, píšu článeny a taky občas fotim.

hledej, hledej hádači aneb muzejní noc s Rounou a Zábou

12. června 2011 v 23:39
Věděly sme to už dlouho.

jednou takhle z cesty ze školy

6. června 2011 v 18:09
Ve škole se nedělo nic neobvyklýho, jako obvykle.

víkendový básnění

4. června 2011 v 23:41
Ve čtvrtek sem šla spát skoro hned jak sem přišla ze školy, bylo mi nedobře. Talže sem Rouně psala, protože a jelikož nemám kredit, z mobilu na fukbuk. Ani minimálně sem nedoufala, že si to přečte včas, ale náhoda je retardovaná přeci.

další dobrodružná výprava do cizího mozku

28. května 2011 v 19:28
Poslouchám Mozartovu lacrimosu a kreslim při tom po rozstříhanejch čtvrtkách gumovací propiskou spirály.
Jestli byl včera pátek, tak to byl dobrej den. Jestli nebyl včera tak nevadí, stále byl dobrej.

krátký letecký pohled do cizího mozku

26. května 2011 v 21:39
Uplynulejch třináct dní sem nechodila do školy. Z nijak zvláštní příčiny. Teda, kvůli praxím. Už druhym rokem sem u fotra.
Teda jako levná pracovní síla na vytírání podlah, utírání prachu, rozřezávání letáků a vizitek, vození zboží do skladu, rokládání krabic, ... a tak.
 
 

Reklama